ON-LINE

У Рівному затвердили зарплату на будівництві за бюджетні кошти. Найвищу в Україні

середа, 14 березня 2018
Йдеться про зарплату будівельникам, яка буде закладатися у кошторисах при визначенні вартості будівництва, яке буде фінансуватися з бюджету

Мінрегіонбуд пропонував встановити розмір такої зарплати на цей рік на рівні 5500-7800 гривень. Втім, у міському управлінні економіки взяли до уваги розрахунки і пропозиції місцевих будівельних фірм і вивели середній розмір. Саме його й запропонували до затвердження членам міськвиконкому.

Говорить начальник міського управління економіки Микола Кирея:

В пункті першому проекту рішення ви бачите 9 фірм будівельних, які ми взяли до уваги – їхні розрахунки і пропозиції і вивели середню кошторисну заробітну плату, яка становить і пропонується до затвердження 7519 гривень, що відповідає середньому розряду складності робіт.

Втім, член міськвиконкому і директор групи компаній «Реноме» Надія Гладкевич зауважила, що така зарплата не відповідатиме ринковій, оскільки вона становить 8-12 тисяч гривень. Тож члени міськвиконкому пристали на пропозицію начальника управління Державного архітектурно-будівельного контролю Ігоря Мічуди встановити розмір зарплати на найвищому дозволеному Мінрегіонбудом рівні - 7800. А це навіть більше, ніж у Києві.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного