ON-LINE

У Рівному продають «бандерівський» цукор

субота, 18 березня 2017
Його подають до чаю та кави

Пакує цукор у пакетики з фактами з історії УПА приватний підприємець зі Здолбунова Віталій Вискорко. Так, на пакетиках з цукром, які подають до напоїв у кондитерській «Хвилинка», що на проспекті Миру у Рівному, на червоно-чорному фоні (кольори прапору Української Повстанської Армії) є такий текст:

Армія УПА поставила абсолютний РЕКОРД, утримуючись на фактично окупованій території майже 20 років. Технології та методи українських вояків вивчали навіть кубинські повстанці Фіделя Кастро.

«Якби в мене була така армія, як УПА, німецький чобіт ніколи не топтав би землю Франції», - казав Шарль де Голль, президент Франції у 1958-1969 роках.    

Звідки ідея оформляти пакетики з цукром фактами з історії України, розповідає менеджер ПП Вискорко Ольга Нетичук:

У нас зараз серія саме така є. «Неймовірна Україна» називається. Там і Пилип Орлик, і піски Херсону. Там такі, наприклад, тексти: «Український завод «Південмаш» Дніпропетровськ виготовляє найбільш екологічно чисті ракети у світі», «Україна є першою в світі з виробництва меду на душу населення», «Автор першої в світі Конституції - Пилип Орлик», «Українець Микола Сябристий, хоч і не лівша, але підкував блоху, зробив найменшу в світі книгу. Ну, такі всякі досягнення про Україну. Так, щоб цікаво було, бо колекціонери пакетики з цукром збирають.

Факти з історії України для оформлення пакетиків з цукром шукають в Інтернеті. Ольга Нетичук каже, що раніше вони робили пакетики з написом «Єдина Україна». Але він уже приївся, тому вирішили змінити підхід до патріотичних написів.

Окрім патріотичних пакетиків, підприємець Вискорко пакує цукор у пакетиками з інформацією про знаки зодіаку, з передбаченнями.

Робить на замовлення і брендові пакетики, приміром, з написами назв футбольного клубу «Верес», Національного університету водного господарства і природокористування, кав’ярень «Чорна королева», «Базікало» тощо.

Ольга Нетичук каже:

Замовляють наш цукор не тільки кав’ярні та різні організації з Хмельниччини, Тернопільщини, Миколаївщини, Херсонщини, а й колекціонери з усієї України. Приміром, у Києві є колекціонер, який має геть усі різновиди пакетиків з цукром, які виготовив підприємець Вискорко за весь період своєї діяльності.

Коштує один пакетик з цукром вагою 4 г 14,5 коп. Брендовий – дорожчий на 2 копійки.    

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного