ON-LINE

Про призначення і розмір субсидії рівняни тепер можуть дізнатися онлайн: де шукати реєстр

середа, 22 серпня 2018
В Україні запрацював Єдиний державноий реєстр отримувачів субсидій

Щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення.

За адресою subsidii.ioc.gov.ua українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися чи призначено їм субсидію та її розмір у разі призначення за опалювальний і міжопалювальний сезони.

Досі реєстру отримувачів житлових субсидій в Україні не було.

Процес призначення житлових субсидій на новий рік, який проводили органи соціального захисту населення у травні 2018 року, дозволив автоматично уже перепризначити допомогу 2,6 мільйонам українських сімей, кажуть в уряді.

Решті субсидіантів потрібно було повторно звернутися із заявою і декларацією про доходи. Але громадяни не спішать подавати документи.

Сім’ям, для отримання урядової знижки на сплату комунальних послуг, достатньо подати лише Заяву та Декларацію про доходи, в якій потрібно вказувати тільки види доходів, а не їх розміри.

Тобто, людині потрібно внести до переліку, які саме види доходів - пенсію, зарплату, соціальну допомогу, стипендію - отримує він і члени його сім'ї, а також організацію, де виплачують ці кошти  - Пенсійний фонд, назва вузу або підприємства.

Сам розмір виплат соціальні служби беруть з баз даних - як власної, якщо це стосується соціальних виплат, так і фіскальної служби, Пенсійного фонду, вузів, училищ тощо.

Зауважимо, що ще вчора на сайті реєстру можна було без проблем знайти необхідну іноформацію. Сьогодні ж веб-ресурс не завантажується, вочевидь, через надто велику кількість відвідувачів.

Теги: субсидії

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного