ON-LINE

Обладнання на майже 27 мільйонів гривень рівненській лікарні лишилося чекати кілька місяців?

четвер, 10 серпня 2017
Визначили переможців тендеру
Ангіограф - прилад для рентгенівського сканування кровоносних судин. Він коштуватиме для області 17, 5 мільйонів гривень. Саме коштуватиме, адже його закуплюватимуть за кошти Світового банку, які той надає в КРЕДИТ

На Рівненщині визначили переможців тендеру на медичне обладнання вартістю сотні тисяч євро.

Нагадаємо, що Світовий банк у рамках проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» надає областям України кредит на закупку медобладнання. Рівненщина в рамках цього проекту вже отримала 18 швидких.

Тепер настала черга модернізувати кардіологічне відділення Рівненської обласної клінічної лікарні. Тендер поділили на три лоти. Найбільш значущий серед них – це ангіограф – прилад для рентгенівського дослідження судин.

Серед претендентів, які дотрималися правильної процедури подання документів, переможцем лоту стала компанія «Siemens Healthсare» (Сіменс Хелс кеа), адже вона запропонувала найменшу ціну – понад 600 тисяч євро, розповідає координатор проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок:

У нас всього є три лоти. Головний – це ангіограф. Тендер виграла німецька материнська компанія «Siemens (Healthcare)» , адже запропонувала найменшу ціну (610 700,00 EUR, або 17 477 867,58 грн (без ПДВ), - ред.). Цілком можливо, що компанія ще виготовлятиме ангіограф. В неї є на це 155 днів з часу набуття договору.

Інші два лоти - це дрібніше обладнання для того ж кардіологічного відділення: електрокардіографи, кардіомонітори, апарати штучної вентиляції легень, дизель-генераторна установка тощо. Обидва коштували майже 170 та 112 тисяч доларів США.

Договір присудили фірмам з України, які мають поставити обладнання Рівненській обласній клінічній лікарні протягом 125 днів. Детальніше про результати торгів ви можете подивитися за тут.

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного