ON-LINE

Рівненську обласну лікарню модернізують на сотні тисяч доларів, або навіть євро

понеділок, 13 березня 2017
За гроші світового банку

У Рівненську обласну клінічну лікарню закуплять нового обладнання на сотні тисяч доларів, або навіть  євро. Це робиться в рамках проекту Світового банку «Поліпшення стану охорони здоров’я на службі у людей».

Тендер оголосили на придбання обладнання для  створення сучасного серцево-судинного центру на базі відділення інтервенційної радіології Рівненської обласної лікарні. Сім українських та закордонних компаній вже надіслали свої пропозиції. Конкурс оголосили на придбання ангіографа, 12-канальних кардіографів, пристроїв штучної вентиляції легень, кардіомоніторів тощо.

Найбільший конкурс саме на  створення ангіографічної операційної, завдяки якій лікарі можуть у випадку гострого інфаркту вилікувати людину за лічені години. Тому 5 із 7 конкурсантів запропонували різні суми на покупку ангіографів. Це від 250 тисяч доларів і до 640 тисяч євро.

Ангіограф

Після перегляду варіантів комісія з відбору конкурсантів обере найкраще співвідношення ціни та якості запропонованого обладнання  і переможець тендера отримає кошти від Світового банку. На розгляд тендерних пропозицій відведуть приблизно два тижні, а на створення серцево-судинного центру планують закінчити приблизно за рік, розповідає представник субпроекту Світового банку Сергій Рибачок:

Зараз закінчується ремонт ангеографічної операційної. Після того, як буде визначений переможець, за договором є термін, за який обладнання має бути встановлене, апробоване має бути навчений персонал. За оптимістичними прогнозами, я думаю що весь цей комплекс запрацює.

У тендері взяли участь компанії з України, а також із Німеччини та Нідерландів. Останні хочуть придбати обладнання для ангіографічного центру та інші сучасні медичні прилади.

Повну реалізацію програми поліпшення стану охорони здоров’я планують завершити до 2020 року. До неї включили закупку карет швидкої до районних центрів, ремонт і модернізація амбулаторій, а також навчання персоналу медзакладів для роботи з новим обладнанням і за новими стандартами.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного