ON-LINE

На купівлю Будинку побуту в центрі Рівного є три претенденти

четвер, 27 квітня 2017
Міський голова переконаний: приміщення обов’язково необхідно продати
Будинок побуту

Нагадаємо, сьогодні сесію міськради Рівного пікетували суборендарі Будинку побуту, що на центральному продуктовому ринку Рівного. 

Вони вимагали, щоб депутати продовжили МПП «Моріон» термін оренди приміщення до 2021 року або створили на базі приміщення комунальне підприємство. Адже люди бояться, що будівлю продадуть або здадуть в оренду, через що підприємці можуть втратити свої робочі місця.

Тож депутати вирішили продовжити «Моріону» термін оренди до 2021-го року. Саме до цього часу діє договір оренди земельної ділянки, прилеглої до Будинку побуту.

Разом з тим, міський голова Володимир Хомко упевнений, що будівлю необхідно продати. З його слів, нині є три претенденти, готові викласти за нього чималі гроші. Утім, у такому разі ціна для підприємців, що там працюють, зросте.

Тому Володимир Хомко каже, що, швидше за все, через чотири роки, коли термін дії договору оренди закінчиться, Будинок побуту таки продадуть з аукціону. Зважаючи на таку зацікавленість до цього приміщення, міський голова впевнений, що це буде вигідна угода, завдяки якій вдасться дуже дорого продати приміщення і місто таким чином добре заробить.

Нагадаємо, про долю Будинку побуту депутати дискутували вже кілька місяців поспіль. Навіть хотіли на його базі створити ритуальну службу.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилися хаскі

    Ще 18 березня в районі села Великий Олексин згубилися дві хаскі. Прохання повернути...
  • Знайдено посвідчення на Шевчук

    Знайдено  посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Шевчук...
  • Загублено документи на Карпов

    Загублено гаманець з документами на прізвище Карпов Дмитро та ключі від...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного