ON-LINE

Будинок побуту чи ритуальна служба: що буде з приміщенням у центрі Рівного

п'ятниця, 21 квітня 2017
Про це знову говорили під час засідання бюджетної комісії

Будинок побуту

Доля рівненського Будинку побуту все ж лишається невизначеною.

Нагадаємо, раніше його хотіли продати, утім орендарі та суборендарі приміщення просили про продовження оренди. Тож управління комунальною власністю розробило відповідний проект рішення, у якому йдеться про продовження терміну оренди, яка має закінчитися уже в травні до 2021 року, говорить начальник управління Наталія Поліщук:

- Управління комунальною власністю підготувало ніби альтернативний проект рішення про оренду будівлі за адресою вулиця Шевченка, 3. Тобто, продовжити договір оренди цієї будівлі на підставі проведеної нової експертної оцінки строком до закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, яка передана в оренду для розміщення і обслуговування будівлі на вулиці Шевченка, 3 та прилеглої до ринку «Моріон».

Нагадаємо, на початку березня бюджетна комісія уже ухвалювала рішення про продовження оренди ще на 4 роки. Але на розгляд бюджетної комісії депутат Олександр Довжаниця запропонував альтернативний проект – передати Будинок побуту на баланс комунального підприємства спецкомбінат «Ритуальна служба».

Будинок побуту

До узгодженої позиції з цього приводу члени бюджетної комісії так і не дійшли. Обидва проекти рішення винесли на розгляд сесії. Тож, вочевидь, остаточне рішення з цього приводу ухвалюватимуть депутати на засіданні, що відбудеться наступного тижня - 27 квітня.

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений папсорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
  • Знайдено спанієля

    В районі 15-ої школи знайшли собаку породи спанієль. Хлопчик. З нашийником. Хто шукає –...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного