ON-LINE

Чому під ОДА зібрався бурштиновий пікет

п'ятниця, 26 травня 2017
Люди приїхали з Рокитнівського району

Під Рівненською ОДА сьогодні велелюдно. Кілька десятків мешканців сіл Томашгород і Єльно Рокитнівського району приїхали на комісію облради. Люди побоюються, що у них можуть відібрати сільськогосподарські паї - хвилюються, що їх віддадуть в оренду одній з компаній, що видобуває бурштин. Ось що розповіла представниця громади, Галина:

Вони без нашої згоди, в нас хочуть забрати наші земельні паї. 385 ділянок приблизно по 16 гектарів. Туди входить і мисливські угіддя, туди входить і заповідна зона, усі землі. І без нашого відома вони хочуть попортити екологію нашої землі. І ми хочемо відстоювати свої права. Хоче якась компанія нас завоювати, і забрати наші землі, більш за все - для видобутку бурштину.

Орієнтовно, за словами мешканців Рокитнівського району, йдеться про 1,5 тис. га, на яких розташований заповідник та заказник – переконують селяни. А ще люди нарікають, що у них, як представників громади, ніхто не запитав згоди на передачу в оренду земель.

До пікетувальників вийшли представники обласної ради, і запропонували зібрати ініціативну групу, яка братиме участь у роботі комісії обласної ради. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився пес

    В суботу, 24 червня, в районі Нового Двору згубився пес. Дівчинка. Прохання повернути за...
  • Знайдено золоту сережку

    В Кам'яногірську, район масиву Борківський - знайдено золоту сережку. Хто згубив,...
  • Втрачено пакунок з речами

    В неділю ввечері 18-го червня, можливо в таксі, був втрачений маленький пакунок з цінними...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного