З’явився безкоштовний мобільний чат-бот «СтопСуржик»

Бот «перекладає» суржик українською мовою

[media=204822]Робота над чат-ботом велася протягом місяця. Вона ще триває, адже словник суржику поповнюється щодня. За словами керівника проєкту, Дениса Карпенка, головним було зібрати словник суржику. Його збирали з різних джерел і з живого мовлення, що лунає довкола нас щодня.

Наразі це понад 3300 слів і словосполучень

Цей чат-бот може стати вашим помічником, якщо ви йому довіритеся. Він не супиться і не оцінює ваші знання, не дивиться зверхньо і не моралізує. Він просто допомагає навчитися говорити правильно. [media=204823]

На думку розробників, перевага бота в тому, що він завжди перебуває з людиною

Чат-ботом можна скористатися різними способами: написати слово суржиком і отримати український відповідник; перевірити свої знання: бот запропонує вам суржик – написавши аналог українською, ви дізнаєтеся, чи правильний він. Також це зручний тренажер для вдосконалення мови; бот ще вчиться: якщо ви не знаходите певне слово суржиком - можете його внести у словник бота із перекладом українською.

"СтопСуржик" працює в популярних месенджерах Вайбер і Телеграм.

За матеріалами видання Укрінформ.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень