Звідки нашестя бедриків на морському узбережжі України?

Відпочивальники уже декілька тижнів нарікають на небувалу кількість комах

Фото з мережі

Комахи, якими зазвичай усі милуються, розмножилися і стали заважати комфортному відпочинку не лише своєю кількістю, а й укусами.

Ентомолог Руслан Мішустін пояснив, що

через підвищену вологість і велику кількість зелені зросла популяція тлі. У відповідь розмножились сонечка, які харчуються цими шкідниками. Шукаючи, чим ще поживитися, вони почали мігрувати.

Вони легкі, тонуть не одразу, і хвилями їх зносить на узбережжя. Однак укус сонечка не становить небезпеки для здоров'я, за винятком алергічних реакцій, які можуть виникати.

За словами ентомолога, існує понад вісім тисяч видів цих комах. Ті бедрики, які бачив науковець на морських курортах Херсонщини - семикрапкові, тобто характерні для регіону.

Це червона комаха, яка має сім чорних крапочок: по три з кожного боку і одну в центрі.

Поки є активний сезон міграції і вітер, який сприяє переміщенню, комахи будуть накопичуватися на узбережжі у смузі прибою, каже науковець. Це не унікальне явище, хоча і відбувається не щороку.

Ще одна з причин такої навали комах - жнива. Велику кількість зернових прибрали одночасно, залишивши бедриків без їжі. Руслан Мішустін вважає, що це демонструє необхідність зберегти нерозорані природні території, саме на них мають перерозподілитися комахи, - пише УНІАН.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень