Зустріч з Олександром Ірванцем відбудеться сьогодні у Рівному

У бібліотеці

Фото зі сторінки Олександра Ірванця у Facebook

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) сьогодні  відбудеться респект-зустріч з Олександром Ірванцем.

Письменник поділиться секретами свого успіху та планами на майбутнє.

Олександр Ірванць - відомий поет, прозаїк, драматург та перекладач. Один із творців легендарного творчого угрупування «Бу-Ба-Бу». Лауреат премії Фонду Гелен Щербань-Лапіка (США), стипендіат Академії Шльосс Солітюд (Німеччина).

Автор відомий своїми сатирично-іронічними віршами, романами, есеями та скандальними п’єсами. Його твори перекладено на десятки мов світу.

 

Олександр Ірванець - сценарист фільму «Поводир», а його п’єси з успіхом ставляться в театрах Німеччини, Польщі та України.

 

Знаний як сатирик та автор роману «Рівне/Ровно».

Зустріч у бібліотеці запланована на 14:00. Вхід безкоштовний.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень