Зробіть гарний різдвяний вінок своїми руками: покрокова інструкція (ФОТО)

Для виготовлення прикраси вам знадобиться лише кілька матеріалів

Різдвяні вінки в Україні стають все більш популярними, адже вони є справжньою окрасою оселі. Вінки до того ж можна робити всією сім'єю, адже це ще більше зближує.

Вам знадобиться:

  • каркас дротяного вінка;
  • ножиці;
  • стрічка середньої товщини;
  • мох;
  • листя і сосна (автор використовував евкаліпт);
  • прикраси (головки маку, соснові шишки; палички кориці, скибки апельсина чи лайма та іграшки на ваш смак).

Крок 1

Для початку прикріпіть один кінець дроту котушки до основи.

Крок 2

Закріпіть пучки зібраного моху на кільці, обмотавши навколо зелені дріт котушки. Автор закликає використовувати мох, оскільки він надає глибину вінку – він також забезпечить вологою листя, яке ви додасте пізніше.

Крок 3

Продовжуйте додавати пучки моху, поки вся рамка не буде покрита рівномірно. Тримайте дріт котушки прикріпленим до вінка. Зберіть невеликі пучки змішаного листя та сосни.

Крок 4

Покладіть пучок листя на вінок і міцно закріпіть його за допомогою дроту. Додайте ще пучки в тому ж напрямку, перекриваючи попередній.

Крок 5

Продовжуйте додавати пучки листя, поки рамка не буде рівномірно покрита. Відріжте дріт котушки, залишивши достатньо для фіксації ззаду, скрутивши її навколо себе.

Крок 6

Прикріпіть стрічку, обкрутивши її навколо свого вінка під листям. Не обрізайте її, а навпаки залишіть довгою, щоб прикріпити вінок згодом до дверей. Бажано підняти вінок і подивитися на форму, перш ніж вирішити, куди прикріпити стрічку.

Крок 7

Відріжте довгі смужки дроту, щоб зробити «ніжки» для ваших прикрас. Це потрібно для того, аби прикріпити прикраси до вінка.

Для цього зігніть дріт навпіл і прикріпіть кількома поворотами навколо відповідної точки на вінку.

Крок 8

Прикріпіть прикраси через довільні інтервали навколо вінка, прикріпивши «ніжки» дроту на задній частині вінка за допомогою кількох поворотів.

Використовуйте стрічку, щоб повісити свій вінок на двері або відповідне місце і насолоджуйтеся своїм різдвяним вінком!

Джерело: gathered

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень