Зради пов'язані з фінансовою залежністю від партнера, впевнені психотерапевти

На цю тему провели спеціальні дослідження

Нещодавно було проведено дослідження, яке мало "пролити світло" на тему зрад. 

Соціолог Крістін Мюнш з Університету Коннектикуту написав статтю, в якій йдеться про зв'язок зрад з фінансовою залежністю. Про це розповіла гештальт-терапевт Оксана Ровна, УНІАН.

Мюнш наводить такі цифри: в середньому ймовірність зради жінки, повністю фінансово залежної від чоловіка, в рік досягає 5%, а чоловіки, повністю залежних від дружини, - 15%.

 

Якщо чоловік не "годувальник" сім'ї, він відчуває загрозу своїй мужності і намагається самоствердитися за допомогою позашлюбного сексу, те ж робить фінансово залежна жінка, - говорить Ровна.

Також вона додала, що мало кому подобається повністю залежати від іншого і зрада - це такий спосіб відновити баланс та відчуття рівності у стосунках.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень