Зрадник режиму: на росії придумали, як помститися Макаревичу

За те, що критикує путіна

Музикант та лідер російського гурту «Машина времени» Андрій Макаревич повідомив, що на росії почали скасовувати концерти гурту. Втім, це далеко не вперше. 

Макаревич неодноразово публічно засуджував і критикував путінський режим і підтримував Україну у війні, що її розв'язала росія. І тепер режим мститься йому. 

- Історія скасування «Машини времени» в рідній країні - довга. Ось короткий виклад. Перші заборони пішли в кінці сімдесятих - ми ще жили в СРСР. Грали по студентських гуртожитках і будинках культури, були самі по собі, тому заборонити нас, як і взагалі зловити, було не дуже просто - ми ніде не перебували. В кінці 1979 опинилися в Росконцерті, і красиве життя тривало до 1982. «Рагу з синього птаха». На пів року нас закрили. Далі все було чудово до 2014 - Крим, Донбас. Рочки на півтора нас записали в «друзі хунти». Пройшло і це, - написав Макаревич.

Він додав, що сьогодні знову в рідній країні скасовуються концерти «Машини времени». А все через антивоєнну позицію Макаревича.

- Я до того, що коли сьогодні знову скасовують концерти. Можу тільки висловити жаль нашим фанам, і нагадати - нічого нового. Давно живемо. Будемо жити далі, - додав артист.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень