Тваринам - іграшки і смаколики, відвідувачам - враження: у зоопарку Рівного буде свято

Тут цієї неділі відзначатимуть День котячих тварин

Маленьким відвідувачам обіцяють прогулянку, майстер-класи, цікаві історії про котячих і їх годування

День котячих тварин у світі відзначають 1 березня. А у Рівненському зоопарку свято з цього приводу роблять у  вихідні. Адже тут є шість видів котячих хижаків. Це сервали, тигри, леви, пуми, рисі, леопарди. Щоб урізноманітнити життя цих тварин після зими, їм підготували цікаві іграшки і смаколики, а відвідувачам – цікаву програму.

Подробиці розповідає заввідділу зоопарку Анна Паршина:

Наші юннати вже готові розказати, що вони вивчили за цей період. Адже тільки півроку тому ми відновили наш гурток юннатів. Тому вони будуть допомагати розказувати цікаві історії про мешканців нашого зоопарку, про котячих тварин  і готують цікаві майстер-класи для дітей. Така буде зимова прогулянка. Будемо дивитися на котячих тварин на першому весняному святі.

Розпочнеться свято в зоопарку о 13 годині. Вартість квитка не подорожчала і становить для дорослих 50 грн, для дітей – 30.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень