«Золото» взяли поляки, 15-річний рівнянин Капустін став срібним призером ЧЄ зі спідвею (ФОТО)

У Рівному відбувся турнір серед гонщиків до 16 років у класі мотоциклів 125 кубічних сантиметрів

Капустін на фото поруч із міським головою
Капустін на фото поруч із міським головою

15-річний рівнянин Роман Капустін став срібним призером юнацького чемпіонату Європи зі спідвею, який пройшов 7 серпня на рівненському мототреці.

Чемпіоном став поляк Кшиштоф Харендарчик, «бронза» у ще одного спортсмена з Польщі Крістіана Ґреда, повідомляє UA:Рівне.

Ще один рівнянин Михайло Тимощук посів п’яте місце.

Тимощук на фото - праворуч
Тимощук на фото - праворуч

Спідвеїстів привітав міський голова Рівного Олександр Третяк.

А це момент одного з найдраматичніших падінь.

Виглядає моторошно, але там усе добре:

https://www.instagram.com/p/CSR2bzJjIkl/

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень