Золоті яйця по 100 грн за 10 шт: Чому у Рівному подорожчали яйця

І коли чекати покращення

Ціни на яйця у Рівному суттєво зросли. Один десяток фермерських коштує близько 80 грн, а за домашні яйця просять навіть 100 грн.

Жовтень і листопад – це традиційний період зростання вартості яєць, кажуть аграрії, це пов’язано з процесом линяння курей, які у цей період менше несуться.

Також серед причин зростання цін є вартість кормів, логістики та  електроенергії.

Проте вже після Різдвяно-новорічних свят яйця подешевшають, прогнозують у Міністерстві агрополітики. Зокрема, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький зауважив таке:

- Фактично аналіз попередніх періодів в ринковій тенденції показують, що надалі не варто очікувати суттєвих ринкових коливань. Відповідно суттєвих змін цін.

 

 

Практика 2-річної давнини показала, що початок листопада — це пік і потім є поступове вирівнювання і зниження цін.

 

 

Однозначно після нового року це буде зниження дуже часто і карбувальне, — відзначив Висоцький.

Єдиний фактор, який би міг вплинути — це звісно ж стан енергосистеми в країні. За умови стабільної роботи енергосистеми суттєвих змін цін на основні продукти м'ясо-молочного напрямку, борошно — крупельного чи борщового набору як мінімум до кінця року не передбачаються, підсував чиновник.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень