Знову по-новому: З 1 квітня пенсіонерам перерахують виплати

Кому підвищать виплати цього разу

З квітня пенсіонерам, які продовжують працювати, перерахують розмір виплат. Зміни матимуть індивідуальний характер, адже доплати враховуватимуть кілька параметрів, повідомили у Мінсоцполітики.

Обсяг виплат пенсіонерам, які продовжують працювати, розраховується шляхом множення середньої зарплати, страхового стажу та індивідуального коефіцієнта заробітку. Для перерахунку спеціально звертатися до Пенсійного фонду не потрібно, його буде зроблено автоматично, – кажуть у Мінсоцполітики.

Дізнатися, наскільки збільшиться пенсія під час квітневого перерахунку, можна самостійно.

Для цього на порталі електронних послуг Пенсійного фонду потрібно авторизуватися в персональному кабінеті за допомогою кваліфікованого електронного підпису або ID-банкінгу та перевірити інформацію про перерахунок у розділі «Моя пенсія».

Джерело: Depo.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень