Зникла 83-річна жінка. Востаннє її бачили на залізничному вокзалі у Рівному

Допоможіть знайти людину

Поліцейські та рідні розшукують зниклу 83-річну Анастасію Поладич із села Великий Житин Рівненського району.

Про зникнення пенсіонерки до поліції повідомила її онука.

Востаннє  жінку бачили учора на залізничному вокзалі у Рівному. Відомо, що жінка декілька днів тому у селі отримала пенсію, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.

Зріст зниклої 150-155 см, вони середньої тілобудови та має сиве волосся.

Поліцейські звертаються до мешканців області: 

Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо зниклої 83-річної жінки, повідомте про це до поліції за номерами телефонів: +380 63 408 07 06 або 102

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень