"Знайомтеся - це ми"

Товариство глухих проведе у Рівному соціальний флеш-моб

Рівненська обласна організація УТОГ збереться завтра на Майдані Незалежності і влаштує соціальний флеш-моб «Знайомтеся – це ми!». У такий спосіб вони збираються привернути увагу до людей із вадами слуху та відзначити  Міжнародний день глухих, який відзначається щорічно в останню неділю вересня.

Флеш-моб відбуватиметься із 12 до 13 години. Члени УТОГ у вишиванках будуть створювати ситуації спілкування глухої і людини, яка чує, аби показати, що допомогти чи спілкуватися з особою, що має вади слуху, зовсім не страшно і цілком можливо.

Метою проведення заходу є поширення інформації про життя та діяльність осіб з вадами слуху, формування у громадськості міста толерантного ставлення до глухих та слабочуючих громадян, інтеграції осіб з вадами слуху у життя суспільства, поширення ідеї національної єдності та поваги до українських традицій і культури.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень