Кросівки з фільму «Назад у майбутнє-2» продали з аукціону

Взуття оцінили не надто високо

Кросівки з другої частини стрічки «Назад у майбутнє» продали з аукціону. Нагадаємо, взуття, яке саме зашнуровуються, носив головний герой – Маті Макфлай.

Компанія Nike випустила репліку моделі Mag в 2011 році, але тоді взуття ще не мало функції автошнурування, завдяки якій кросівки з фільму так добре відомі.

Нині ж, на честь річниці з моменту виходу фільму, спортивний гігант таки здійснив мрію фанатів фільму і виготовив невелику партію кросівок, в яких шнурки стягуються - модель офіційно представили у вересні торік.

Як заявляють представники аукціонного будинку, кросівки 2017 року продали за рекордно низьку суму - всього 52,5 тисячі доларів, тоді як торік на одному з азійських аукціонів пара кросівок Nike Mag була продана за 104 тисячі доларів.

Частину грошей, отриманих від продажу культового взуття, передали фонду Майкла Джей Фокса, актора, який зіграв Марті Макфлая. Він страждає на хворобу Паркінсона, а його фонд  J. Fox Foundation займається вивченням цієї недуги.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень