Значні втрати: експерт пояснив, чому найближчі 5-7 років російські збройні сили будуть небоєздатні

Бо не треба було нападати на Україну

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Збройні сили Російської Федерації будуть небоєздатними у найближчі 5-7 років після вторгнення в Україну. У відеозверненні щодо результатів переговорів у Стамбулі він зауважив таке:

- Росія розвалена економічно, навіть, якщо зараз знімуть санкції. Вони піднімуться дуже нескоро. І найголовніше, не зможуть пришвидшено відновити Збройні сили. Тому, що ми їм вибили 60-70% елітних підрозділів командного складу, кожен солдат якого коштує по мільйону доларів. І потребує декількох років відбору та підготовки.

 

І де ж їх зараз брати? І на які гроші готувати, вибачте?

 

Російські Збройні сили небоєздатні у найближчі 5-7 років. Росія буде змінювати всю свою політику з менш агресивної на більш стриману. Хоча вона була країною, яка основну ставку робила на військову силу. Змінюється весь характер політики Росії, - сказав Арестович.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень