Зізналася, що купила водійське посвідчення: у Рівному патрульні виявили підроблені документи

Деталі інциденту

Підроблене водійське посвідчення виявили патрульні у Рівному.

Днями на вулиці Кулика та Гудачека правоохоронці зупинили 31-річну водійку Volkswagen за перевищення швидкості. Під час перевірки документи мали ознаки підробки.

 

Жінка зізналася, що водійське посвідчення ніколи не отримувала, натомість купила його.

За скоєне водійку оштрафували, також їй може загрожувати до двох років за ґратами. Слідство триває. Фахівці нагадують, отримати права можна лише через офіційні курси та іспити в сервісному центрі МВС.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень