Зірка серіалу «Спіймати Кайдаша» хоче в Marvel

Тарас Цимбалюк мріє зіграти супергероя

Відомий український актор Тарас Цимбалюк став гостем ранкового шоу на телеканалі KYIV.LIVE. Він розповів, що карантин ніяк не вплинув на його звичний спосіб життя: він і далі продовжує зніматися в кіно й активно займається підготовкою до весілля разом зі своєю нареченою Тіною. Дівчина вже почала складати список гостей, але з концепцією весілля молодята ще не визначилися. 

За плечима Тараса вже понад 20 головних ролей в кіно, але він зізнався, що найбільша його мета - зіграти  в голлівудському фільмі:

Мене дуже цікавить Marvel. Я б хотів зіграти героя, до ролі якого мені б довелося готуватися пів року: освоїти екстремальну їзду на машині або освоїти бойове мистецтво.


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень