Зірка NBA написав пріквел до «Шерлока Холмса»

Книга Карім Абдул-Джаббара вийде вже наступного тижня

Легендарний баскетболіст Карім Абдул-Джаббар написав книгу про брата Шерлока Холмса – Майкрофта. Твір так і називається – «Майкрофт Холмс». Він виходить у співавторстві зі сценаристкою Анною Вотерхаус.

Один із найкращих гравців NBA за всі часи завжди захоплювався творчістю Артура Конан Дойла. З роками це захоплення вилилося у бажання й самому написати щось про улюбленого героя. Однак, оскільки про Шерлока вже написано все, Абдул-Джаббар зосередився на його старшому браті Майкрофті. За сюжетом той після закінчення Кембриджа вирушає до Тринідаду розслідувати загадкові зникнення та смерті дітей. З’являється в книзі й Шерлок Холмс, він постає перед читачем ще студентом Королівського коледжу.

«Майкрофт Холмс» - це перший художній роман Абдула-Джаббара, але вже десята його книга. На рахунку баскетболіста 2 автобіографії, 3 книги для дітей, фотоальбом про Другу Світову війну та ін.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень