Зірка NBA написав пріквел до «Шерлока Холмса»

Книга Карім Абдул-Джаббара вийде вже наступного тижня

Легендарний баскетболіст Карім Абдул-Джаббар написав книгу про брата Шерлока Холмса – Майкрофта. Твір так і називається – «Майкрофт Холмс». Він виходить у співавторстві зі сценаристкою Анною Вотерхаус.

Один із найкращих гравців NBA за всі часи завжди захоплювався творчістю Артура Конан Дойла. З роками це захоплення вилилося у бажання й самому написати щось про улюбленого героя. Однак, оскільки про Шерлока вже написано все, Абдул-Джаббар зосередився на його старшому браті Майкрофті. За сюжетом той після закінчення Кембриджа вирушає до Тринідаду розслідувати загадкові зникнення та смерті дітей. З’являється в книзі й Шерлок Холмс, він постає перед читачем ще студентом Королівського коледжу.

«Майкрофт Холмс» - це перший художній роман Абдула-Джаббара, але вже десята його книга. На рахунку баскетболіста 2 автобіографії, 3 книги для дітей, фотоальбом про Другу Світову війну та ін.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень