Зірка «Ліги сміху»Кирило Ганін показав, як його «ловлять прикордонники» (ФОТО)

Та прокоментував чутки про мобілізацію

Актор та зірка «Ліги сміху» Кирило Ганін вперше прокоментував чутки щодо мобілізації, які активно обговорюються в мережі. Як і годиться для коміка, він вирішив вивести ситуацію на легку нотку та використав гумор. 

У своєму фотоблозі Ганін поділився кількома відео, згенерованими штучним інтелектом, що ілюструють популярні чутки про нього.

За словами актора, таким чином він вирішив візуалізувати всі ці спекуляції, не даючи прямої відповіді на питання про мобілізацію.

Фанати залишаються в здогадках і можуть лише насолоджуватися його гумором.

У першому відео Кирило зображений як ухилянт, якого прикордонники ловлять після того, як він переплив водойму. В інших кадрах актор постає в шортах і брудній майці з дитячим горщиком на голові, ніби в стінах ТЦК, де він веде діалог з працівником.

 

В його розмові є відсилання до реальних подій, адже Ганін раніше розповідав, що йому вже двічі відмовляли у службі з різних причин. Проте в комедійному контексті він натякає, що тепер його все ж «залучили» до десантно-штурмових військ.

- Бачив багато новин і відео про це, тож поділюся з вами найкращими. Як я вже казав у інтерв'ю, мене двічі не брали до війська.

 

Ну що ж, ось третя спроба, — підписав своє гумористичне відео Кирило Ганін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Середа Дарина

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень