Зірка «Кварталу 95» Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу (ФОТО)

Виховують спільно 15-річного сина

Олександр Пікалов розлучився зі своєю дружиною Іриною, з якою він прожив у шлюбі 18 років. Про цю подію Пікалов розповів в інтерв'ю «Українській правді».

Пікалов відповідав на питання, як часто бачить Володимира Зеленського після того, як той став президентом, актор зазначив що востаннє вони бачилися на дні народження його колишньої дружини.

Я, як колишній чоловік, мене запустили, але так... недалеко. Тобто там Володимир Олександрович приїхав, вони спілкувалися. Він всіх привітав, приніс подарунок, потиснув руку, 10 хвилин - і поїхав, - розповів Пікалов.

Олександр не сказав, коли саме розлучився зі своєю екскоханою. Він зазначив лише, що колишній дружині залишив будинок під Києвом.

Олександр та Ірина Пікалови були у шлюбі з 2003 року. Через три роки у них народився син, якого назвали Михайлом. Ірина працює виконавчим продюсером студії «Квартал 95».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень