Зіпсують дружині життя: чоловіки трьох знаків Зодіаку з непростим характером

Випадки, коли закривати очі на недоліки вже недостатньо

ОВНИ

Попри те, що чоловіки-Овни мають справді велике серце, зберігати стосунки вони не вміють. Жінки часто не встигають за розвитком думок Овна, він постійно чогось прагне, й часом протилежно різного. Через це поруч з Овнами важко почуватися затишно і спокійно.

БЛИЗНЯТА

Попри яскраві емоції та публічну щирість, коханим Близнята не можуть сказати вголос про те, як вони їх люблять і цінують. Звикнути до життя з відчуттям, що тебе можуть залишити будь-якої миті, неможливо. Жити з яскравими емоціями класно, але і різко залишитися насамоті - це теж випробування.

СКОРПІОНИ

Зі Скорпіонами жінок чекає вихор емоцій, і пристрасті, які неможливі в жодних інших стосунках. Але ці чоловіки постійно влаштовують емоційні гойдалки, постійно перевіряють і розпитують, ревнують і підозрюють у зрадах. У цьому випадку зазвичай першими ідуть жінки, бо неможливо жити з людиною, яка постійно тебе у чомусь підозрює.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень