ON-LINE

Зі щурами та грибком - дитсадок і школа у Рівному

середа, 29 травня 2019
І це - в центрі міста

Обидва заклади – поруч з облдержадміністрацією. Це школа №15, де протікає дах у спортзалі, та дитсадок №23. На ситуацію у дитсадку вже скаржилися батьки дітей. Про це розповіла на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

Батьки молоді просто прийшли і  показали: ось група, а ось – щурі. І це було від того, що там настільки дах старий. Це треба було терміново втручатися. Виїжджав тоді Володимир Хомко. Якби тоді не його втручання, бо треба було тоді швидко шукати гроші. Там просто дах весь поліз і пішла пліснява.

Галина Кульчинська

За словами Галини Кульчинської, така ж плачевна ситуація із дахом у центрі для дітей з особливими потребами «Особлива дитина». І скаргу на це теж приносили батьки:

У всіх цих закладах ремонти дахів розпочали у попередні роки, але депутати міськради не прислухаються до думки профільного заступника міського голови чи начальника управління освіти і не дають грошей з бюджету на їх завершення. Через те, що ремонти не завершили вчасно, з кожним роком зростає їх вартість.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного