Життя Коко Шанель перетворили на комікс

У середині серпня в продаж надійде ілюстрована біографія французького дизайнера і засновниці модного будинку Chanel - Коко Шанель. Видання отримало назву Coco Chanel: An Illustrated Biography.

До книги включено також витяги з листів і щоденників дизайнера. Видання вийде в світ 16 серпня.
Коко Шанель - французький модельєр, у жіночу моду вона принесла, зокрема, популярність жакетів і маленьку чорну сукню. Перший магазин Шанель відкрила в 1910 році в Парижі.

У грудні 2015 року модний будинок представив фільм Once and Forever ( «Одного разу і назавжди»), присвячений Шанель. Режисером став креативний директор Chanel Карл Лагерфельд, зйомки проходили на студії Люка Бессона.

У вересні 2016 року в Венеції відкриється виставка «Жінка, яка читає». До експозиції увійдуть мемуари, малюнки, фотографії, листи і книги, більша частина цих предметів, що належали Шанель, ніколи не виставлялася на загальний огляд.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень