Життя Коко Шанель перетворили на комікс

У середині серпня в продаж надійде ілюстрована біографія французького дизайнера і засновниці модного будинку Chanel - Коко Шанель. Видання отримало назву Coco Chanel: An Illustrated Biography.

До книги включено також витяги з листів і щоденників дизайнера. Видання вийде в світ 16 серпня.
Коко Шанель - французький модельєр, у жіночу моду вона принесла, зокрема, популярність жакетів і маленьку чорну сукню. Перший магазин Шанель відкрила в 1910 році в Парижі.

У грудні 2015 року модний будинок представив фільм Once and Forever ( «Одного разу і назавжди»), присвячений Шанель. Режисером став креативний директор Chanel Карл Лагерфельд, зйомки проходили на студії Люка Бессона.

У вересні 2016 року в Венеції відкриється виставка «Жінка, яка читає». До експозиції увійдуть мемуари, малюнки, фотографії, листи і книги, більша частина цих предметів, що належали Шанель, ніколи не виставлялася на загальний огляд.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень