

Нині вирішують питання про обрання йому міри запобіжного заходу
Поліцейські на посту Нижні Ворота Воловецького району затримали 27-річного жителя Рівненської області.
Чоловіка підозрюють у вчиненні крадіжки та незаконному заволодінні транспортним засобом на Свалявщині. Зараз він перебуває під вартою.
Вчора, 2 жовтня, на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця села Поляна Свалявського району про крадіжку автомобіля марки «Volkswagen T5».
Як з’ясували правоохоронці, вночі, близько 03.00 год, мікроавтобус у потерпілого викрав 27-річний мешканець міста Вараш Рівненської області.
Молодий чоловік у селі Поляна підійшов до власника машини і після нетривалої розмови з ним, сів за кермо і поїхав у невідомому напрямку. На стаціонарному посту у селі Нижні Ворота, причетного до угону поліцейські затримали.
Автомобіль вилучили та помістили на штрафмайданчик відділення поліції.
Окрім того, працівники кримінальної поліції Свалявщини, встановили причетність рівненчанина до ще одного злочину -
крадіжки грошей з каси закладу відпочинку у селі Уклин.
В ході розслідування полісмени з’ясували, що крадіжку чоловік скоїв у день угону транспортного засобу, після чого намагався виїхати за межі області.
За обома фактами у поліції розпочали слідство.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Радіо Трек: НОВИНИ
З Польщі депортували 70 українців: усіх негайно відправили додому
Жіночої руки не вистачає: як виглядає будинок Поплавського, в якому замість дружини – прислуга
Категорично не заходьте на цвинтар через ворота: що важливо сказати, заходячи і йдучи з кладовища?
Мобілізація в Україні: кому треба з'явитися в ТЦК навіть без повістки з 1 травня?
Здивує багатьох: як українці називали один одного 100 років тому?
Підліток, який на Рівненщині обікрав сусідку, може потрапити за ґрати
Іноземець «гастролював» на Рівненщині
На Рівненщині зловмисники, ризикуючи своїм життям, скоїли крадіжку
На Рівненщині чоловік, який їздив на краденому мотоциклі, шарпав поліцейського і намагався втекти
На Рівненщині «гастролер» пограбував магазин
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774