Журналіст із Рівного сказав таке, чого Шустер не чекав (ВІДЕО)

Віталій Голубєв трохи дав джосу

Директора видавничого дому «ОГО» Віталія Голубєва досить часто можна бачити на програмах «Шустер Лайв». Чи то так його вибирає соціологічна служба Шустера, чи Віталія запрошують як експерта, але в останній програмі журналіст із Рівного, вочевидь, сказав те, чого від нього не чекали.

Нагадаємо, на цьому тижні в Росії пройшли вибори у тамтешню Держдуму. Партія влади «Єдіная Росія» отримала відчутну перемогу, що її Кремль тепер може розцінювати як карт-бланш від «вдячного народу» на будь-які дії.

Що все це означатиме для України?... Що їй очікувати?...

Про це, про Росію, Путіна та Україну намагався говорити Шустер зі своїми гостями у програмі, яка ставала дедалі менш цікавою і її учасникам, і глядачам.

Аж тут слово надали Віталію Голубєву, і вечір одразу «перестал быть томным»:

Там недовго, три хвилини. Подивіться, – не пошкодуєте.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень