Житній хліб та кілька популярних круп зникнуть в Україні уже наступного року

З-за кордону сировину теж не привезуть

Житній хліб наступного року в Україні стане справжнім дефіцитом, якщо не зникне взагалі. Припускає таке генеральний директор HarvEast Holding Дмитро Скорняков. За його словами, може зникнути перлова та ячна крупа.

Вирощування жита і ячменю стало в Україні нерентабельним. Вирощування цих культур стало вкрай дорогим через порушення логістичних ланцюгів та значне подорожчання усіх складових технологічного процесу.

За реальну ціну ячмінь та жито ніхто не хоче купувати, тож фермери буквально не мають змоги продати вирощене бодай з мінімальним прибутком.

Такі культури як ячмінь, жито — виробляти взагалі немає ніякого сенсу. Ячмінь йшов у Китай, але зараз його неможливо туди відправити. Та ще й внутрішня ціна на нього така, що ти маєш збирати 10 т з га, щоб вийти в нуль. Це майже неможливо, - каже Скорняков.

Тож на наступний рік фермери відмовляються взагалі сіяти жито та ячмінь. Відповідно й продукти, які виробляють з такої сировини, просто зникнуть з продажу. Наразі Україна скорочує імпорт, тож з-за кордону ці продукти не привезуть. Тож очевидно, що від виробництва улюбленого багатьма «чорного» хліба доведеться відмовитися, як і від корисних ячмінних круп.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень