Жителі росії знову скаржаться на обстріли зі сторони України (ФОТО)

Не можуть звикнути, що їхня країна розпочала війну з Україною

Жителі Брянщини поскаржилися на обстріли села Троєбортноє і розташованого поруч міжнародного автомобільного пропускного пункту з однойменною назвою на російсько-українському кордоні. Повідомляє російське видання Брянские новости. 

Мовляв, обстріли були з мінометів зі сторони України. 

 

У прикордонслужбі росії обстріли підтверджують. Але кажуть, що пункт пропуску вони не зачепили. 

Генштаб ЗСУ це не коментував. 

Також сьогодні губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков у своєму Телеграм-каналі повідомив про

понад 90 пошкоджених будинків при обстрілах зі сторони України села Головчино в Грайворонському міському окрузі.

Нагадаємо, що вчора на Брянщині були пожежі на 2 нафтобазах. Російська міліція у загоранні вбачала український слід, зокрема шукала авто з українськими номерами. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень