Житель Рівненського району організував «бізнес» із вивезення ухилянтів за кордон: Втекло понад 40 чоловіків

А зловмисники заробили більше, ніж 2 млн грн

На Рівненщині затримали «ділків», які під час війни переправляли за кордон чоловіків призовного віку.

Схему втечі з країни організував 30-річний житель Рівненського району, якого у травні минулого року засудили за аналогічний злочин з іспитовим строком 1 рік. До своєї діяльності він долучив чотирьох знайомих з Рівненщини, Волині та Львівщини, повідомили у прокуратурі Рівненської області.

Через фіктивного підприємця-перевізника чоловік вносив відомості щодо ухилянтів до системи «Шлях» під виглядом водіїв цього підприємства. Виконавці-співучасники займались пошуком клієнтів, оформленням фіктивних договорів працевлаштування та підбором підставних пасажирів.

Нині слідству відомо про 41 ухилянта, які виїхали з країни через фірми фігурантів і назад не повернулись. Переправляли чоловіків не безплатно. На схемі зловмисники заробили близько 2,5 млн грн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень