Жінка з Рівненщини очолить українське представництво при ЮНЕСКО

Це бандуристка Алла Лішун

ФОТО зі сторінки Алли Лішун у facebook

Бандуристка з Вараша Алла Лішун стала головою українського представництва міжнародної культурної організації IOV при ЮНЕСКО, повідомляє «Володимирець city».


Я вдячна всім за неймовірну підтримку та віру в спільну справу! З гордістю презентуватиму Україну у світі як голова національної секції!
 

ФОТО зі сторінки Алли Лішун у facebook

Раніше упродовж тривалого часу пані Алла була активним учасником асоціації IOV (міжнародної організації народного мистецтва) при UNESCO. Там вона – єдина представниця України з напрямку народного мистецтва.

ФОТО зі сторінки Алли Лішун у facebookЯ займатимусь організацією роботи національної секції, а це участь у міжнародних фестивалях колективів України, планування та проведення заходів народної творчості, тобто в цілому – популяризація народного мистецтва України на міжнародному рівні.


Тепер я вже юридично вповноважена особа на такі дії. Особливо тішить команда людей, друзів та заслужених діячів мистецтва, що входять в мою команду. Я ніколи не кажу «я сама», а тільки разом ми – потужна рушійна сила, — розповідає Алла Лішун.


За матеріалами «Володимирець city»

Наші новини у ТelegramНомер Радіо Трек у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень