Жінка впала із залізничного мосту на колію

Напередодні, 13 грудня, в Рівненському районі жінка впала з залізничного мосту на колію. Це сталося опів на восьму вечора поблизу села Караєвичі.

На щастя, жінка вижила, проте, через складні конструкції мосту швидка не змогла добратися до постраждалої, аби дістати її, тож звернулися за допомогою до рятувальників, коментує керівник прес-служби надзвичайників Віктор Козак:

- Рятувальники побачили, що поруч з мостом на залізничній колії знаходиться жінка. Лікарі швидкої допомоги, які були на місці події, не могли до неї дістатися зі своїми ношами через складну їх конструкцію, тому рятувальники застосували свої рятувальні ноші, обережно обв'язали жіночку та підняли її з колії. Після цього її з травмами передали лікарям, які доставили її в медичний заклад.

Між тим, вік постраждалої та причини її вчинку поки не відомі.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень