Жінка потрапила під колеса автомобіля у Рівному

Вона у лікарні

У Рівному внаслідок ДТП постраждала жінка-пішохід.

Автопригода сталася сьогодні, п’ятого грудня, близько восьмої ранку на вулиці Князя Володимира обласного центру.

Встановлено, що водій автомобіля Mitsubishi Pajero, 42-річний рівнянин, допустив наїзд на 44-річну жительку Рівного, яка перетинала проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу.

Жінку, яка внаслідок ДТП отримала травми, доставили  до лікарні.

Попередньо медики в неї діагностували закриту черепно-мозкову травму та перелом ноги. Її ще оглядають лікарі.

Водій за зовнішніми ознаками був тверезий, втім, він ще проходитиме освідування.

За цим фактом розпочато досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: ДТП
Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень