Жінка чула вдома дивні звуки: рятувальники виявили понад 500 кажанів-сусідів (ФОТО)

На балконі у квартирі

Надзвичайники Дніпра вилучили з балкона квартири понад 500 кажанів. Подія трапилася 20 грудня в одній з квартир багатоповерхівки.

Власники повідомили, що під обшивкою балкону чути звуки. 

Рятувальники демонтували обшивку балкону та виявили цілу зграю кажанів.

Відловили їх понад пів тисячі осіб.

[media=210563][media=210564]

Усіх тваринок надзвичайники помістили у картонні коробки з отворами, аби ті мали змогу дихати, і передали волонтеру з центру реабілітації рукокрилих Feldman Ecopark.

Тепер крилаті зимуватимуть у спеццентрі у Харкові.

Фото - ​ДСНС України

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень