Жінка, яку розшукують на Рівненщині, займається торгівлею у Борисполі

Поліціянти помітили її, бо торгувала у невідповідному місці

У Київській області, в Борисполі, увагу патрульних привернула жінка, що торгувала у невстановленому місці.

Як виявилося, її вже розшукують на Рівненщині - за викрадення чужого майна.

Інспектори не лише повідомили про знахідку рівненських копів, а й склали на неї протокол за торгівлю з рук у невстановленому місці. 

Джерело: Патрульна поліція Київської області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень