Жінка на Рівненщині видурила в держави земельну ділянку

Подала заяву на приватизацію території

Жительку Вараша засудили за шахрайство.

У лютому цього року 60-річна жителька Вараша, достовірно знаючи про те, що її матір у 2014 році вже отримала у приватну власність земельну ділянку, розташовану у Володимирецькому районі, діючи умисно та не вказуючи цей факт, подала заяву від імені матері уповноваженому працівнику органу місцевого самоврядування про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою на ділянку площею 0.25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

На підставі поданої заяви, сільською радою прийнято рішення про передачу у власність цієї земельної ділянки. Внаслідок таких протиправних дій громаді завдано понад 122 тис. грн збитків.

За результатом судового розгляду жінку визнано винною у скоєному злочині. У ході досудового розслідування вона добровільно повернула земельну ділянку у комунальну власність.

На даний час вирок суду законної сили не набрав.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень