Жах на будівництві в Польщі: гідравлічний підйомник розчавив українця

Загинув наш 39-річний співвітчизник

Фото з місця події

Громадянин України був розчавлений гідравлічним підйомником під час роботи на залізничному віадуку у м. Вронки, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на gloswielkopolski.pl

Трагедія сталася в суботу вдень.

Гелікоптер польських рятувальників

Повідомляється, що рятувальники на місці виявили ще живого тяжко пораненого чоловіка та використали домкрат, щоб підняти гідравлічне обладнання.

Притомного громадянина України передали бригаді швидкої допомоги. Боротьба за його життя тривала 1,5 години. Однак отримані травми виявилися несумісними з життям

На місці події працювали співробітники поліції, які з'ясовують причини та обставини трагедії. Про цю справу було поінформовано Національну інспекцію праці та прокуратуру Польщі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень