«Згоріло все, що за 70 років назбирали»: біля Рівного сталася серія підпалів (ВІДЕО)

Підозрюють 13-річного підлітка

На Рівненщині протягом двох днів у селі сталися чотири пожежі у сусідніх подвір'ях. За версією слідства, господарські будівлі, ймовірно, підпалив підліток з тієї ж вулиці. Його опікунка стверджує, що під час займань він був з нею.

Чотири пожежі протягом 20-21 червня на одній вулиці трапилися в селі Здовбиця Рівненського району.

Усі займання виникли на території домогосподарств, які розташовані поруч, в результаті цього згоріли чотири господарські будівлі.

Пожежа в домогосподарстві пані Євгенії трапилася по обіді 21 червня. Вогонь охопив господарчу будівлю.

– Згоріло все, що за 70 років назбирали. Січкарня з мотором, млин з мотором, все. Граблі, вила, сапи, все, що було, – розповіла жителька Здовбиці Євгенія Кубчик.

Євгенія Кубчик

За два дні це була четверта пожежа на вулиці Шосовій у Здовбиці.

– Я не знаю, хто це міг зробити, але це хтось такий, що на нього собака не гавкав. Бо я була на дворі, і якби собаки гавкали, я б почула, – сказала Євгенія Кубчик.

За декілька годин до пожежі, яка трапилася в пані Євгенії, о 10-й ранку зайнялася і будівля в домогосподарстві її сусідки Лариси Лавренюк.

Одне добре, що прийдеться цю розвалювати і побудувати вже бетонну, – зазначила Лариса Лавренюк.

У неї теж згоріла господарча будівля. Ще дві пожежі на цій же вулиці трапилися у неділю, 20 червня.

Речник Служби порятунку області Дмитро Мельник повідомив: попередня причина займань – підпал. І до них, ймовірно, може бути причетний 13-річний Максим. Ним опікується Лариса Лавренюк. Проте, вона стверджує, що на момент займань хлопець був з нею.

– Стається тут пожежа, Максим сидів в кухні, пив чай в цей момент. Так же ж само вчора. Я говорила з сусідкою телефоном, чую тріск.

 

Кажу: бабо Женя, я горю. Ми вибігаємо, а тут полум'я, Максим був біля мене, – зазначила опікунка Лариса Лавренюк.

Опікунка разом з 13-річним сином Максимом

Син опікунки Михайло Лавренюк стверджує, що підліток взяв на себе чужу провину за підпали.

– Я знаю, що ця дитина проблемна, я його не захищаю. Якщо це він – хай відповідає, але якщо не він, то я хочу знайти винного.

 

І я за нього відповім, і я сяду в тюрму. Але ж якщо це не він – люди далі будуть страждати. За що дитина винувата?", – сказала жінка.

У понеділок, 21 червня, Максима відправили в центр соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться в Олександрії. Наступного дня Ларису Лавренюк повідомили: хлопець з закладу втік.

Джерело: Суспільне

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень