Зеленський проти коронавірусу та ЗА примусову вакцинацію українців?

Відповідь гаранта на петицію щодо неприпустимості масової вакцинації

Про примусову вакцинацію та кроки щодо протидії поширення коронавірусу Володимир Зеленський написав у відповіді на електронну петицію, у якій просили «не допустити примусового тестування та вакцинацій». Про це йдеться на сайті Офісу президента.

Також Володимир Зеленський нагадав, що обов’язкова вакцинація проти особливо небезпечних інфекційних захворювань передбачена законами України:

… основи законодавства України про охорону здоров’я включають обов’язок людей не тільки піклуватися про своє здоров’я та здоров’я дітей, але й не шкодити здоров’ю інших, а також проходити профілактичні медичні огляди та робити щеплення.

У відповіді на петицію йдеться, що

стосовно окремих особливо небезпечних інфекційних захворювань можуть здійснюватися обов’язкові медичні огляди, профілактичні щеплення, лікувальні та карантинні заходи.

Також для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань обов’язковим профілактичним щепленням підлягають працівники окремих професій, виробництв і організацій.

Крім того, Зеленський зазначив, що Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що відмова від вакцинації є однією з глобальних загроз людству.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар повідомляв про примусову вакцинацію українців проти коронавірусу.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень