Зеленського в Оман звозила дружина (ДОКУМЕНТ)

Документ з підписом ОПУ

Президент Володимир Зеленський літав до Оману у січні за гроші своєї дружини. Про це йдеться у відповіді голови Офісу президента Андрія Єрмака на запит нардепа Олексія Гончаренка, повідомляє "НВ". 

Водночас інформую, що переліт президента України разом із дружиною до Оману регулярним рейсовим літаком, а також проживання у готелі було здійснено за рахунок власних коштів дружини глави держави — Олени Зеленської», — сказано в документі.

Нагадаємо, що Володимира Зеленського в Омані помітили 5-го січня. ЗМІ повідомляли, що він перебуває у столиці країни Маскаті на відпочинку з сім'єю. Резонанс викликало те, що Зеленський перед тим повідомляв, що відпочиватиме в Україні в Буковелі. 

Однак, не повідомивши громадян, президент покинув територію держави. Історія нагадувала поїздку Петра Порошенка на Мальдіви. 

Через кілька годин після повідомлень у ЗМІ Офіс президента підтвердив, що Зеленський перебуває в Омані з сім'єю, куди він полетів за власні кошти чартерним рейсом.

Водночас у повідомленні ОП йшлося про «зустрічі на вищому рівні». Зокрема, він зустрівся із головою МЗС Оману. Зауважимо, що у відповіді на запит йдеться й про те, що президента не супроводжувала делегація, попри те, що директорат з питань інформаційної політики ОПУ завжди супроводжує президента та висвітлює суспільно-важливі теми. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень