Зеленський ухвалить рішення, яке змінить хід історії: прогноз астролога

А Україна буде в НАТО

Україна отримає перемогу у війні з росією, але про повне завершення бойових дій можна буде говорити лише через 8 місяців від 24 лютого.

Тобто десь орієнтовно в жовтні.

Це не означає, що весь час буде активна фаза війни, йдеться саме про повну перемогу українського народу у протистоянні з ворогом.

Про це в інтерв'ю Vgorode заявив переможець «Битви екстрасенсів» Максим Гордєєв. За його словами, немає жодних сумнівів, що перемога у війні буде за Україною.

— Карти Таро чітко показали 2-ку Кубків, що символізує потужний енергетичний союз з дуже важливим партнером або країною.

 

Також випала карта Зірки, яка не лише нашу перемогу обіцяє, а й те, що ми відвоюємо свою землю попри все, - наголосив він.

За словами Гордєєва, він не може поки що відповісти, чи оберуть Володимира Зеленського президентом вдруге – багато залежить від рішень, які він ухвалить зараз.

Однак на Україну чекає важлива подія, Зеленський ухвалить вольове рішення, яке змінить хід історії.

Гордєєв наголосив, що Україна стане членом НАТО, і цілком імовірно, що це може статися вже до кінця листопада 2022 року.

Джерело: OBOZREVATEL

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень