Зеленський назвав вирішальне «слово» для перемоги: що він мав на увазі?

Про це президент України розповів у своєму вечірньому зверненні

Українські дрони допоможуть перемогти у війні, яку розв'язав російський диктатор Володимир Путін. Вони скажуть одне з вирішальних слів для перемоги.

Про це під час вечірнього відеозвернення заявив президент України Володимир Зеленський.

- І це має бути українське слово, українські дрони, українська перемога, а отже, потрібно більше й ефективніші українські безпілотники. Можемо це забезпечити, - сказав він.

Він зазначив, що провів нараду з військовими та урядовцями щодо всіх необхідних видів безпілотників - від FPV до ударних дронів, які показують відмінний результат у глибоких ударах по військовому потенціалу РФ.

- Говорили сьогодні і про нюанси виробництва, і про підтримку та фінансування, про контракти, про необхідну гнучкість у визначенні пріоритетів.

 

Саме те, чого вимагає війна, має вироблятися нашим оборонно-промисловим комплексом - стільки, скільки потрібно, так вчасно, як потрібно, - підкреслив Зеленський.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень