Зелений острів у центрі Рівного - це не назавжди. Дещо про громадський простір біля театру 

Після численних суперечок у соцмережах суть проєкту і його можливу подальшу участь прокоментував міський голова Рівного Олександр Третяк

Мобільні дерева, які минулого тижня встановили на Театральній площі у Рівному, викликали бурхливе обговорення серед містян. Комусь цей проєкт сподобався, а хтось – категорично проти такого новаторства. Мовляв, конструкція зовсім не вписується у загальну картину.

Цю ситуацію в ефірі Радіо ТРЕК сьогодні прокоментував  міський голова Рівного Олександр Третяк. Каже, насправді проєкт «Місто шумить інакше» має показати, наскільки важливим є озеленення міського простору:

– Це ж не капітальна споруда, яка там стоятиме десятки років. Це лише проєкт, який покликаний показати важливість озеленення нашого міста.

 

При чому позиція театру однозначна – їм ця зона подобається.

 

Вона стоятиме там до осені, а там будемо вирішувати – можливо, перевеземо в інше місце, де це все краще впишеться, - розповів очільник міста.

Міський голова Рівного Олександр Третяк
Міський голова Рівного Олександр Третяк

Стежити за тим, аби громадський простір у центрі міста завжди був доглянутим мають реалізатори ініціативи, наголошує міський голова. 

???? Загальна вартість проєкту, нагадаємо, близько 220 тис. грн. Це грантові кошти, які проєктанти (ГО «Агенція сталого розвитку міста» та ініціатива «Сад історій») виграли ще торік.

У спеціальних конструкціях висаджують теплолюбні дерева катальпи, трави міскантус, щучник, каламагротіс, алопекурус, квіти гортензії та інші багаторічні рослини ????????

Відкрили цю локацію 17 червня.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень