«Зелений коридор» – не порятунок, а тактичний інструмент російських окупантів

Будьте обережними

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє про чергову маніпуляцію російських військових під назвою «Зелений коридор».

Один з прийомів ворога – це заклик створювати «гуманітарні коридори» (або так званий «Зелений коридор») для  «евакуації мирних жителів» у містах, що чинять спротив російським окупантам.

 

Такі пропозиції  вже були в Ірпені, Харкові, Маріуполі та інших містах. Тактика «зеленого коридору» була використана путінською армією у 2014 році під Іловайськом. Тоді російські військові спричинили масштабну трагедію.

Нині пропонуючи «евакуацію», окупанти прагнуть створити собі репутацію миротворців.

Картинки з проявами такої псевдогуманності дозволять російським пропагандистам виправдати подальше знищення міст за легендою «вбиваємо лише військових».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень