Рівняни збирають кошти на «зелену зупинку»

Необхідну суму накопичуватимуть іще до лютого наступного року

На «Спільнокошті» триває збір грошей для будівництва у Рівному «Зеленої зупинки». Станом на 19 жовтня команді творців проекту вдалося зібрати 13% від необхідних 60 тисяч гривень, які витратять на зведення конструкції. Акція зі збору коштів триватиме ще 70 днів.

Радіо Трек уже повідомляло про концепцію зупинки, яка  полягає в тому, що на її даху буде висаджено рослини та встановлено сонячну панель, від якої можна буде зарядити телефон чи планшет.

Конструкцію заплановано звести на Соборній, навпроти районної адміністрації – у районі пивзаводу. За задумом організаторів, зупинка надихатиме рівнян створювати зелені зони на дахах та активніше використовувати енергію сонця для економії вичерпних ресурсів. В разі успіху проекту, «Зелена зупинка» стане однією з найцікавіших родзинок Рівного, адже в Україні ще немає жодної подібної конструкції із сонячною панеллю.

Проект отримав схвальні відгуки у соціальних мережах, а активісти із Луцька, Сум та Кривого Рогу хочуть побудувати ідентичні зупинки у своїх містах.

Слідкувати за новинами проекту на сторінці зупинки у Фейсбуці.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень